Majáles v Rokycanech

12. května 2012 v 20:29 | L.R.Š

Dne 12.5.2012 se konal v Rokycanech májáles za podpory MěÚ na své si přišli i fanoušci harmonické punkové skupiny z Rokycan z názvem ,, Provokace bez legrace", která nejenže skládá bezvadné písně, ale má i mnoho fanynek a fanoušků z Rokycan a okolí. Naposledy jste skupinu mohli slyšet naživo 5.května v clubu Rock Star ve městě Stříbro, kde hrály skupiny Oběti doby, Genetická chyba, Hošutka Hills atd. Provokace bez legrace hrála od 17:00 do 18:00, zaněly hity jako Punker , Ska, Nechceš mi dát a také nová píseň Pornosong, která pro velkou oblibu zazněla ke konci vystoupení znovu.
Počasí bylo celkem dobré zataženo občas vysvitlo z mraků i sluníčko , majáles se skutečně vydařil a předpověd počasí, že bude pršet se nevyplnila, snad jen, že mohlo být více teplo. Po Provokaci bez legrace vystoupila v skupina Los Pedofilos ze Strašic, kteří fanouškům předtavili novou píseň virtuální, ale také zahrálili i staré osvědčené pecky jako poslední zvonění či práce. Od 19:40 do 20:40 zde majálesu zahrála také místní ska kapela Budulínek, která se v součastnosti připravuje na turné po Jižní Americe, kde získala značnou popularitu.
Na své přišli nejen přznivci punku, ale také regge a také skupiny Discoballs z Prahy, která zde vystoupila také. Závěrem bych chtěl dodat, že Rokycanský majáles byl opravdu skvělí a celkem se ho zúčastnilo 148 lidí což není sice moc, ale i tak může být rádi za takovou účast. Majáles 2012 v Rokycanech dneska končí a mi si můžeme přát, aby přístí rok přišlo více lidí. Fanoušci ,kteří jste nemohli přejít tak videa z letošního majálesu naleznete videa na youtube.com a vychutnejte si atmoféru svámi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama